Orgány spolku

Z KHnetWiki

Verze z 11. 11. 2022, 14:31; Ludvik (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Rada KHnet.info, z. s.

  • hlavní orgán Spolku

E-mail: rada@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Rady Spolku KHnet.info

Předseda Rady a Spolku, hospodář

Aleš Kerner (Monty)
mandát: 2022 - 2024
Telefon: +420 774 202 151
E-mail: monty@khnet.info
Jabber: monty@jabber.khnet.info
Telegram: ano

Ostatní členové Rady

Martin Svoboda (Ludva)
mandát: 2022 - 2025
Telefon: +420 774 202 152
E-mail: ludvik@khnet.info
Jabber: ludvik@jabber.khnet.info
Mastodon: @ludva@mastodonczech.cz
Signal: ano, Telegram: ano

Zbyněk Cimr (Cec)
mandát: 2022 - 2024
Telefon: +420 774 202 156
E-mail: cec@khnet.info

Ladislav Šorčík (dalicros)
mandát: 2022 - 2025
E-mail: dalicros@khnet.info

Jan Moravčík (Hondaq)
mandát: 2022 - 2024
E-mail: jan@moravcik.cz

Adam Kratochvíl (Kratas)
mandát: 2022 - 2025
Telefon: +420 774 202 153
Jabber: kratas@jabber.khnet.info
E-mail: kratas@khnet.info

Tomáš Lebeda (Nosmis)
mandát: 2022 - 2025
Telefon: +420 605 236 328
E-mail: nosmis@khnet.info

Kontrolní komise KHnet.info, z. s.


  • kontrolní orgán Spolku


E-mail: kontrola@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Kontrolní komise Spolku KHnet.info

Alois Salák (Mech)
mandát: 2022 - 2023
E-mail: mech@sajp.cz

Tomáš Tvrdík (Toxy)
mandát: 2022 - 2023
E-mail: tomas@tvrdik.cz

Tomáš Vyčítal
mandát: 2022 - 2023
E-mail: tomas@vycital.cz

Osobní nástroje