Orgány spolku

Z KHnetWiki

Verze z 13. 5. 2021, 13:33; Ludvik (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Rada KHnet.info, z. s.

  • hlavní orgán Spolku

E-mail: rada@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Rady Spolku KHnet.info

Předseda Rady a Spolku, hospodář

Aleš Kerner (Monty)
mandát: 2018 - 2021
Telefon: +420 774 202 151
E-mail: monty@khnet.info
ICQ: 273145747
Jabber: monty@jabber.khnet.info

Místopředseda Rady a Spolku

Členství v Radě skončilo 30.11.2019 (úplně přesně 1.12.2019 3:20)
Martin Svoboda (Ludva)

Ostatní členové Rady

Petr Kaizner (Czernobyl)
mandát: 2018 - 2021
E-mail: czernobyl@khnet.info

Zbyněk Cimr (Cec)
mandát: 2019 - 2022
Telefon: +420 774 202 156
E-mail: cec@khnet.info

Ladislav Šorčík (dalicros)
mandát: 2019 - 2022
E-mail: dalicros@khnet.info

Pavel Maxa (Siki)
mandát: 2018 - 2021
E-mail: pavel@maxa.name

Jan Moravčík (Hondaq)
mandát: 2018 - 2021
E-mail: jan@moravcik.cz


Kontrolní komise KHnet.info, z. s.


  • kontrolní orgán Spolku


E-mail: kontrola@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Kontrolní komise Spolku KHnet.info

Alois Salák (Mech)
E-mail: mech@sajp.cz

Tomáš Tvrdík (Toxy)
E-mail: tomas@tvrdik.cz

Tomáš Vyčítal
E-mail: tomas@vycital.cz

Osobní nástroje