Orgány spolku

Z KHnetWiki

(Přesměrováno z Orgány sdružení)
Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Rada KHnet.info, z. s.


  • hlavní orgán Spolku


E-mail: rada@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Rady Spolku KHnet.info

Předseda Rady a Spolku, hospodář

Aleš Kerner (Monty)
mandát: 2015 - 2018
Telefon: +420 774 202 151
E-mail: monty@khnet.info
ICQ: 273145747
Jabber: monty@jabber.khnet.info

Místopředseda Rady a Spolku

Martin Svoboda (Ludva)
mandát: 2016 - 2020
Telefon: +420 774 202 152
E-mail: ludvik@khnet.info
ICQ: 119608562
Jabber: ludvik@jabber.khnet.info

Ostatní členové Rady

Petr Kaizner (Czernobyl)
mandát: 2015 - 2018
E-mail: czernobyl@khnet.info
Jabber: czernobyl@jabber.khnet.info

Zbyněk Cimr (Cec)
mandát: 2016 - 2020
Telefon: +420 774 202 156
E-mail: cec@khnet.info
Jabber: cec@jabber.khnet.info

Ladislav Šorčík (dalicros)
mandát: 2016 - 2020
E-mail: dalicros@khnet.info
Jabber: dalicros@jabber.khnet.info

Pavel Maxa (Siki)
mandát: 2015 - 2018
E-mail: pavel@maxa.name
Jabber: siki@jabber.khnet.info

Jan Moravčík (Hondaq)
mandát: 2015 - 2018
E-mail: hondaq@khnet.info
Jabber: hondaq@jabber.khnet.info



Kontrolní komise KHnet.info, z. s.


  • kontrolní orgán Spolku


E-mail: kontrola@khnet.info
Poznámka: e-mail dostanou všichni členové Kontrolní komise Spolku KHnet.info

Alois Salák (Mech)
E-mail: mech@sajp.cz
Jabber: mech@jabber.khnet.info

Tomáš Tvrdík (Toxy)
E-mail: t.tvrdik@e-toxy.com
Jabber: toxy@jabber.cz

Tomáš Vyčítal
E-mail: tomas@vycital.cz

Osobní nástroje